Nonwoven Çanta Nedir? Özellikleri Nelerdir?

14 Temmuz 2019 31 Yazar: BezCanta
Nonwoven Çanta Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Nonwoven Çanta Nedir? Özellikleri Nelerdir?

nonwoven-canta-doga-dostu-bez-canta-ambalaj-istanbul

%100 Doğa Dostu Nonwoven Çanta

 

NONWOVEN  ÇANTA: Nonwoven çanta istenilen Ebatlarda ve ölçülerde baskılı üretimi ve baskısız üretimi olmak üzere iki şekilde de yapılabilir.
Nonwoven Çantalar materyal olarak, %100 oranında doğal olmalarından dolayı bez çanta olarak üretimlerinden sonra 1 yıl gibi kısa bir süre içinde doğaya zarar vermeden yok olabilmektedirler.
Bu özelliklerinden dolayıdır ki tamamen doğa dostuçevreci kumaşlardan üretilen ürünlerdir.

Nonwoven Çanta Uygun Maliyetlidir

Çok uygun maliyetlerde üretimi yapılabilen nonwoven çantalar bu avantajının yanında şıklığı, kullanıcı bakımından kullanım kolaylığı ve kalitesi ile de perakendeci firmaların ihtiyaçlarını karşılayan promosyon sektörününde favorileri arasında üst sıralarda yerini almıştır.

Bir Çok Renk Seçenekli Nonwoven Çanta

Nonwoven çantalar sahip olduğu zengin kumaş seçenekleri ile çok değişik renk ve modellerde üretilen çantalardır. Uygulanan son teknoloji ve en yeni baskı teknikleri ile nonwoven çantalar daha da ön plana çıkartılabilir. Baskı renklerine uyumlu kenar biyeler, körükler, saplar ve çeşitli aksesuarlar nonwoven promosyon çantanın mükemmelliğini daha çok artırır. Böylece vurgulanmak istenen reklam daha göz alıcı bir seviyeye ulaşır.

Geniş kullanım alanına sahip olan promosyon çantalar fuar alanlarının, konferansların, açılışların,  en çok talep edilen ürünlerinin başında gelmektedir.

Nonwoven Çanta

Nonwoven Çanta Nedir?

Nonwoven Kumaşlar

Bilgi ve Kalitenin birleştiği BEZ ÇANTA AMBALAJ kalitesiyle sizlere sunduğumuz NONWOVEN Çantalarımız, en son teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

Nonwoven Kumaşlar, hemen hemen tüm sektörlerde güvenle kullanılmaktadır.

Hijyenin vazgeçilmez en birinci şart olduğu medikal ve sağlık sektöründe kullanılan ameliyat örtüsü, ameliyatlarda kullanılan maske, önlük, bone, galoş gibi medikal ürünlerin yanında ıslak mendil, pastane, mağaza, tencere, tava, musluk, ayakkabı, eczane, deri çanta torba  gibi yüzlerce ürünün imalatında da nonwoven kumaşlar kullanılmaktadır.
Medikal ve sağlık sektörünün yanında nonwoven kumaşlar, esnek ve sağlam yapısı sayesinde ayakkabı, çanta imalatında, reklam ve promosyon ürünlerinde şık görünümü ve ekonomik olması sebebiyle vazgeçilmez bir ürün olmuştur. Aynı zamanda nonwoven Kumaşlar, Ev Tekstili ve Mobilya sektörlerinde, yatak kılıfları, kanepe örtüleri, elbise dolapları, kılıflar, gamboç, abiye kılıfı, takım elbise kılıfı, gelinlik kılıfı, çanta gibi bir çok şekilde rahatlıkla kullanılmaktadır.

Ek olarak otomotiv sektöründe otomobil brandası, avadanlık çantası paspas ve kullan at servis örtüleri gibi çok alanda Nonwoven Kumaşlar çeşitli şekillerde kullanılmaktadır.

Nonwoven kumaşlar tela kumaş yada Bez kumaş olarak da anılmaktadır

NONWOWEN KUMAŞLARA UYGULANAN BASKI TEKNİKLERİ

  • EmpirmeBaskı,
  • TransferBaskı,
  • Serigraf Baskı,
  • Flekso Baskı,
  • Ofset Baskı,
  • Transfer Ofset Baskı Seçenekleri Uygulanabilir.