Bez Market Çantası

19 Ağustos 2019 1 Yazar: BezCanta
Bez Market Çantası

Çevre dostu bez çanta üreticisi olan bez çanta Ambalaj’da Bez market çantası modellerini sizin için toptan olarak üretiyoruz. Ülkemizde doğayı korumak ve plastik atıklardan kurtarmak adına ses getiren bir uygulama olarak hiç şüphesiz ki poşetlerin ücretli hale getirilmesi ve insanların doğa dostu ve %100 geri dönüşümlü bez poşet kullanımına yönlendirilmesi olmuştur. Yeni düzenlemeler ile birlikte belediyelerimizde mevcut ve gelecekteki seçim hazırlıkları için bez çantaya yöneliyorlar. Her kese doğa dostu bir bez çanta uygulaması çok beğenildi.

 

Bez Market Çantası

Bez Market Çantası

Ham bez market çantası

Ham bez market çantası materyali 100% pamuk olduğu için geri dönüştürülebilir, sağlam, kolay kullanımlı ve doğa dostu bir üründür. Ham bez çanta modelleri standart alışveriş market çantası market poşetleri ölçüleriyle aynı olup market çantası gibi kullanımlara uygun alışveriş çantalarıdır.

bez çanta Ambalaj olarak toptan bez çanta üretim kapasitemizi arttırarak tüm taleplerinize hızlı bir çözüm bulmak amacıyla durmadan özveri ile 7/24 çalışıyoruz. Bez market çantalarını dayanıklılık bakımından ele alırsak bez market çantası kullanım sayısı ortalama 104 keredir. Kişilerin bu bez çantalarını düzenli ve özenli kullanımları ile birlikte bu tahmini rakam yaklaşık 2 yıla kadar bir süreye tekabül ediyor.

 

16 Kg Taşıma Kapasiteli Bez market çantaları

Bez market çantaları %100 geri dönüştürülebilir doğa dostu temiz malzemelerden üretilmektedirler. Ayrıca bez market çantaları 16 kg ‘a kadar ağırlık taşıyabilmektedirler. Baskılı veya baskısız Bez torba veya bez çanta promosyon çantalarının imalatı için en uygun fiyat bez çanta Ambalaj firmamızda.