Bez Çanta Hakkında

23 Temmuz 2019 2 Yazar: BezCanta
Bez Çanta Hakkında

Bez çanta modelleri  ev uygun Bez çanta imalatı fiyatları ile birlikte Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen bir markası konumundaki Bez çanta imalatı ve Bez çanta üreticisi olan Bez çanta Ambalaj bez poşet ve bez torba firmamız sadece çanta üretmiyor. Üretimini yaptığımız non woven çantalarımız ile doğamızın korunmasına da yardımcı olmaktayız.

 

Düz Bez Çanta Modelleri

Üzerine baskısız olarak üretilip satılan çanta modellerimizdir. Bu çantalar ile hobilerinizi paraya dönüştürebilir yada çocuklarla yapılacak etkinlikler ile çanta üzerine boyamalar yapabilirsiniz. Baskısız bez çanta modelleri için tıklayın. Yüksek adetlerde promosyon çanta imalatı da yapmaktayız.

 

doga-dostu-natural-doagl-bez-canta-ambalaj

Doğa Dostu Bez çanta ve Bez çanta İmalatı

Doğa Dostu Çevreci Bez Çanta Modelleri

Üretimini yaptığımız bez çantalar ile taşıma kolaylığı bakımından yaygın olarak kullanılmasının yanında birde çevreci ürünlerdir. Bez torbalar alternatif kumaşlar kullanılarak farklı üretim yöntemleri ile şekillendirilir. Ürettiğimiz bez çantalar içerisinde muhafaza edilen ürünleri dış etkenlerden korurken çanta üzerinde uygulanan görsel uygulama ile reklam özelliği kazanır.

Günlük hayatınızda sizde geri dönüştürülebilir bez poşet, bez çanta ve bez torba kullanın. Toptan Bez çanta satışlarımız için hemen bizimle iletişime geçin.